Dažniausiai užduodami klausimai

D.U.K.

 
 

– Kaip būsiu informuotas apie atliktą užsakymą?
– Kai Jūsų užsakymas bus atliktas, el. paštu gausite automatinį pranešimą, informuojantį apie tai. (Prašome atkreipti dėmesį, jog tam tikrais atejais šie pranešimai gali pateikti į el. pašto dėžutės Šlamšto, Spam ar Reklamų skiltį, todėl nebus matomi pagrindieniame laiškų lange).

 
 

– Kokio dydžio bus siunta, užsisakant XXL nuotrauką?
– XXL nuotraukos yra spausdinamos ant lankstaus fotopopieriaus, dėl to XXL nuotaukos yra susukamos į tūbeles, pagal siaurąsias kraštines. T.y. jeigu užsisakysite 50×120 cm nuotaruką, tūbelės plotis bus 50 cm. Pati siunta bus preliminariai 52x10x10 cm dydžio, todėl tilps į paštomtą.

 
 

– Kaip užsisakyti nuotraukų spausdinimą internetu, per naują Fotoprint.lt sistemą?
Perėję į norimos paslaugos skiltį, pasirinkite pageidaujamą formatą, tuomet būsite nukreipti į puslapį, kuriame matysite išsamią nuotraukų įkėlimo instrukciją. Vadovaudamiesi instrukcija, pirmiauiai įsidėkite į krepšelį norimas paslaugas ar prekes, o tuomet pereikite į krepšelį, apmokėjimui. Taip pat, visą informaciją rasite Informacijos skiltyje.

 
 

– Kaip galiu atsiskaityti už paslaugas internetu?
Pateikiant užsakymus internetu, per www.fotoprint.lt el. parduotuvę, galite atsiskaityti pasinaudodami el. bankininkyste (SEB, Swedbank, Luminor) arba kitais PAYSERA teikiamais atsiskaitymo būdais (pvz., atsiskaitymas su BAR kodu, Maxima parduotuvės kasoje).

 
 

– Kaip galiu atsiskaityti fotosalone?
"Fotoprint" fotosalone galite atsiskaityti grynais arba banko kortele. Taip pat, įmanomas atsiskaitymas banko pavedimu, jeigu neturite galimybės atsiskaityti grynaisiais ar banko kortele.

 
 

– Ar fotosalone galioja tokios pat kainos kaip pateiktos tinklapyje?
Ne, www.fotoprint.lt tinklapyje nurodytos kainos galioja tik užsakymams, pateikiamiems per www.fotoprint.lt sistemą. Pateikiant užsakymus fotosalone – galioja fotosalono kainos, kurias rasite apsilankę fotosalone.

 
 

– Ar visus užsakymus priimate internetu?
– Užsakymai priimami internetu ir fotosalone, toms paslaugoms, kurios yra išvardintos www.fotoprint.lt tinklapyje ir fotosalono paslaugų sąraše.

 
 

– Per kiek laiko pagaminate nuotarukas?
– Priklausomai nuo Jūsų užsakymo apimties, visų užsakymų kiekio ir nuo pasirinkto skubumo, nuotraukos pagaminamos terminu iki 5 darbo dienų. Bet dažniausiai tokie užsakymai yra atliekami per 1-3 darbo dienas. Visuomet stengiames Jūsų užsakymus atlikti kaip įmanoma greičiau.

 
 

– Pateikiau vaizdajuostę skaitmenizavimui, bet užsakymas nebuvo įvykdytas. Kodėl?
Tais atvejais, kai vaizdajuostės skaitmenizavimo užsakymas nėra įvykdomas, priežastimi dažniausiai būna vaizdajuostės būklė. Jeigu vaizdajuostė turi mechaninius pažeidimus, yra užsipildžiusi dulkėmis, aplėta, drėgna ar matomos pelėsio dėmės, tokia vaizdajuostė nėra skaitmenizuojama, nes jos panaudojimas galėtų sukelti mūsų naudojamos įrangos gedimus. Taip pat, skaitmenizavimo neįvykdymo priežastimi gali būti mechaninės dalies strigimas (per standus sukimasis) ar juostos išsimagnetinimas. Neatlikus užsakymo visiškai, klientui yra grąžinamas sumokėtas avansas (jei vaizdajuostė buvo atsiųsta paštomatu, siuntimo išlaidos nėra kompensuojamos). Jeigu buvo pateikta keletas vaizdajuosčių, bet viena iš jų (ar kelios) nebuvo skaitmenizuotos, tokiu atveju klientas apmoka tik už tas vaizdajuostes, kurios buvo skaitmenizuotos.

 
 

 
 
 
 

 
 
Atgal
Į pradžią