Privatumo politika

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://www.fotoprint.lt , esame uždara akcinė bendrovė "Spalvų žaismas", teikiame spaudos ir fotografijos paslaugas.
 

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Asmeninė informacija

Klientų pateikti duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefonas, el. pašto adresas, banko sąskaitų informacija ir nuotraukos) yra skirti tik užsakymo suformavimui bei griežtai saugomi. Asmeninė kliento informacija nėra perduodama  tretiesiems asmenims ar kitaip viešinama be kliento sutikimo.
 
Siekdami apsisaugoti nuo brukalų ir kenkėjiškos veiklos, mes renkame duomenis: tinklalapio lankytojo IP adresą  bei naršyklės vartotojo įrašą.

Failai

Pateikiant užsakymą, klientų įkeltos nuotraukos nėra saugomos tinklalapyje. Užsakymo formos duomenys nėra saugomi tinklalapio duomenų bazėje. Užsakymo formos duomenys elektroniniu būdu, tiesiogiai perduodami už užsakymų priėmimą atsakingam įmonės darbuotojui.

Kiti tinklalapio lankytojai ir tretieji asmenys negali peržiūrėti ar parsisiųsti Jūsų nuotraukų ar kitų užsakymo failų.

Slapukai (cookies)

Slapukas (angl. cookie) – tai mažas tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į Jūsų kompiuterio arba mobilaus prietaiso naršyklę, kai Jūs apsilankote svetainėje. Sekantį kartą apsilankius svetainėje šis failas gali būti nuskaitytas, kad svetainė galėtų atpažinti Jūsų kompiuterį ar mobilųjį prietaisą.

Techniniai slapukai: savo lankytojams stengiamės pasiūlyti pažangią, paprastą naudoti svetainę, kuri automatiškai prisitaiko prie jų poreikių ir norų. Norėdami tai pasiekti naudojame techninius slapukus, kurie padeda rodyti jums mūsų svetainę, padeda užtikrinti jos funkcionalumą, tvarkyti jūsų užsakymus. Šie techniniai slapukai yra būtini tinkamam mūsų svetainės funkcionavimui.
 

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote (viešą) komentarą, jo tekstas ir "metaduomenys" yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai taip pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis (išskyrus vartotojų slaptažodžius).
Šiuo metu www.fotoprint.lt tinklapyje paskyrų susikūrimo paslauga nėra teikiama.

Nuotraukų spausdinimo užsakymo duomenys saugomi ne ilgiau kaip 2 mėnesius, nuo užsakymo pateikimo dienos.
 

 
 

 
 
Atgal
Į pradžią