Spalvingumo korekcija

Pateikdami nuotraukų spausdinimo užsakymą galite rinktis, kad Jūsų nuotraukoms taikyti ar netaikyti korekciją.

Spalvingumo korekcija, tai:
  Pernelyg tamsios nuotraukos yra pašviesinamos
  Per šviesios nuotraukos patamsinamos
  Blankioms ar perteklinai ryškioms nuotraukoms parenkamas optimalesnis spalvingumas
  Netikroviško tono nuotraukoms pridedamas natūralesnis tonas

 
Kartais pasitaiko, kad turimi skaitmeninių nuotraukų failai yra nepakankamai ryškūs ar pernelyg tamsūs ir atspausdinus tokius failus be korekcijų, popierinės nuotraukos gali įgauti dar tamsesnį toną, kadangi kiekvienas failas, skirtinguose monitoriuose atvaizduojamas skirtingo ryškumo bei atitinkamai, atspausdintos nuotraukos gali įgauti kitokius tonus nei klientas mato savo įrenginio ekrane (apie tai plačiau galite perskaityti skiltyje Nuotraukų spalvingumas).
Siekdami, kad mūsų klientai liktų patenkinti atspausdintomis nuotraukomis siūlome galimybę rinktis, ar pageidaujate, kad Jūsų failams būtų taikomos spalvingumo korekcijos. Jei pasirinksite korekcijos taikymą, Fotoptint.lt fotosalono operatorius, pritaikys Jūsų failams optimaliausias korekcijas, kad nuotraukos būtų atspausdintos ryškesnės ir sodresnės.
 

SKAITMENINIŲ NUOTRAUKŲ SPALVŲ PROFILIAI:
Tai atvejais, jeigu prieš pateikdami užsakymą, skaitmeninius fotografijų failus apdorojote kompiuterinėmis arba išmaniosiomis programomis, primygtinai rekomenduojame pasitikslinti ar fotografijų failuose išliko sRGB spalvų profiliai. Kadangi išsaugant redaguotus failus, kurie bus pateikiami spausdinimui, būtina, kad failai būtų su sRGB arba RGB spalvų profiliais. Nors peržiūrint ekrane, vizualaus skirtumo gali nesimatyti, bet failai su nepriskirtu jokiu spalvų profiliu arba su CMYK profiliu gali atsispausdinti su pašaliniais tonais (pvz. nuotraukos gali gautis pernelyg žalsvos ar melsvos). Kokybiškam nuotraukų spausdinimui rekomenduojama pateikti tik sRGB arba RGB spalvų profilius turinčius failus, kurių plėtiniai yra JPG, JPEG arba PNG.

 
 

Taip pat, skaitykite:
Ką daryti, jeigu turimos nuotraukos yra HEIC, HEIF ar kito, nepalaikomo formato »
Nuotraukų spalvingumas »
Rekomenduojama pateikiamų failų raiška »

 
 

 
 

Atgal
Į pradžią