Failų konvertavimas į JPG, JPEG, PNG

Skaitmeniniai fotografijų failai, kurie yra skirti nuotraukų spausdinimui, privalo būti JPG, JPEG arba PNG plėtinio.

Jeigu Jūsų fotografijos yra darytos skaitmeniniu fotoaparatu, Apple įrenginiu (iPhone, iPad), ar kitu, profesionalioms nuotraukoms skirtu įrenginiu ir failų plėtiniai yra HEIC, HEIF, JTIF, RAW, ARW, NEF ar kt. – prieš pateikdami nuotraukų spausdinimo užsakymą, privalote failus konvertuoti į JPG, JPEG ar PNG.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad tokiais atvejais negalima tiesiog pervadinti failo, pavyzdžiui iš image.heic į image.jpg, pervadintas failas taps nenaudotinas, fotolaboratorija tokio failo atspausdinti negalės. Failų konvertavimas privalo būti atliktas, per specialias konvertavimo ar grafikos apdorojimo programas.
 

SKAITMENINIŲ NUOTRAUKŲ SPALVŲ PROFILIAI:
Tai atvejais, jeigu prieš pateikdami užsakymą, skaitmeninius fotografijų failus apdorojote kompiuterinėmis arba išmaniosiomis programomis, primygtinai rekomenduojame pasitikslinti ar fotografijų failuose išliko sRGB spalvų profiliai. Kadangi išsaugant redaguotus failus, kurie bus pateikiami spausdinimui, būtina, kad failai būtų su sRGB arba RGB spalvų profiliais. Nors peržiūrint ekrane, vizualaus skirtumo gali nesimatyti, bet failai su nepriskirtu jokiu spalvų profiliu arba su CMYK profiliu gali atsispausdinti su pašaliniais tonais (pvz. nuotraukos gali gautis pernelyg žalsvos ar melsvos). Kokybiškam nuotraukų spausdinimui rekomenduojama pateikti tik sRGB arba RGB spalvų profilius turinčius failus, kurių plėtiniai yra JPG, JPEG arba PNG.

 
 
Taip pat, skaitykite:
Nuotraukų spalvingumas »
Spalvingumo korekcija »

 
 

Atgal
Į pradžią