Skubaus užsakymo paslauga

Fotoprint.lt elektroninėje parduotuvėje, užsisakydami fotopaslaugas ir fotoprekes, turite galimybę pasinaudoti Skubaus užsakymo paslauga. Šią paslaugą galite pasirinkti paskutiniajame krepšelio žingsnyje, prieš apmokėjimą.

Skubaus užsakymo paslauga     –     2,99 €

Pasirinkus Skubaus užsakymo paslaugą, Jūsų užsakymas įgauną prioritetą, pirmenybę prieš kitus užsakymus ir yra vykdomas skubos tvarka. Tai itin aktualu, kai norite gauti atliktą užsakymą per kuo trumpesnį laikotarpį.

Daugumoje atvejų, skubūs užsakymai yra atliekami per 1-2 d. d., bet kiekvienai fotopaslaugų rūšiai ir fotoprekėms yra taikomi atskiri terminai. Tikslesnius terminus galite peržiūrėti skiltyje Užsakymų atlikimo terminai »

 

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad vienu metu užsisakius pvz. fotodrobės gamybą skubos tvarka (kuri pagaminama per 3 d.d.) ir standartines nuotraukas, skubos tvakra (kurios pagaminamos per 8 darbo val.), Jūsų visas užsakymas būtų atliktas terminu iki 3 d.d. Pageidaujant spartesnio užakymo atlikimo rekomenduojame pateikti kelis atskirus užsakymus – viename užsakyme tik tai kas skubu, o kitame užsakyme tai kas atliekama ilgiau.

UAB „Spalvų žaismas“ pasilieka teisę užsakymus atlikti per šiek tiek ilgesnį terminą nei nurodyta, jeigu užsakymo atlikimo terminą įtakoja didelis priimtų užsakymų kiekis ar kitos, atsiradusios techninės arba fizinės priežastys.

Užsakymų atlikimo laikas yra skaičiuojamas nuo užsakymo apmokėjimo momento.

Visi aukščiau išvardinti terminai yra preliminarūs. Bet Fotoprint.lt kolektyvas visuomet stengiasi atlikti kiekvieną užsakymą kaip įmanoma greičiau.

 

Pastaba: Skubaus užsakymo paslauga nesuteikia prioriteto pristatymų į paštomatus terminams. Pristatymo į paštomatą terminas priklauso nuo kurjerių tarnybų užimtumo ir operatyvumo.

 
 

 
 
Atgal
Į pradžią